פורטל מעקות

בעלי מקצוע ומחירים טובים!

מעקה ברזל לשדרוג הבית

סובלים ממועקות? הסירו לפחות אחת מהן – את מועקת המעקות. מלאו את הטופס המקוון לקבלת מידע, ייעוץ, הצעות מחיר ושאר פרטים, לפני שיברכו אתכם על המוגמר!

מעקות ברזל יפים ושימושיים מהווים אבזר חיוני ודקורטיבי. האפשרות לעבד את החומר, ליצור בו קמרים ושקעים, עיקולים ועוד מאפשרת להשתמש בו למעקות למדרגות לולייניות בבתים דו-קומתיים או תלת מפלסיים.

שוברים את הראש? אין סיבה. מעקות ברזל יתנו לכם מענה בטיחותי יפה ואיכותי למעקות הפנימיים. צרו עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר מטובי הקבלנים!

לפני שאתם מזמינים התקנת מעקות ברזל חשוב שתקבלו התחייבות על אחריות ביצועה מהחל ועד כלה, בעיקר אל הגימורים, הן בצורת המוצר והן במראהו. כמו בכל שרשרת, גם בתהליך התקנת המעקות יש חשיבות מכרעת לחוזק החוליה החלשה בי – נקודות הריתוך, שהן מועדות להחלדה, אם וכאשר הן לא שויפו כראוי לקראת הצביעה והם הצביעה עצמה נעשתה באופן שטחי ורשלני, ללא שימוש ב"צבע ביניים", ומונע התקלפות של שכבת הצבע העליונה.
 
מעקות מברזל – בין אומנות לאמנות:
אתם מוזמנים לגלוש כאן ומכאן אל תצוגות מרהיבות של סוגי מעקות ברזל שונים, שימושיים ומרהיבים, המיוצרים בידי אומנים ומעוצבים בידי אמנים. האפשרות לייפות את המעקות ולשלב בהן אלמנטים עיצוביים שונים הופכת אותם לחלק בלתי נפרד מחזותו הפנימית של הבית, ויוצרת אחדות צורנית עם רהיטיו המסוגננים.

אף שאיש לא יחלוק על תרומתם של מעקות מסוגננים לייפוי חזות הבית חשוב לדעת: יהיו המעקות יפים ומצועצעים ככל שיהיו –יש להם ייעוד ברור: לשמש משענת ולהוות מקור תמיכה לידיהם של העולים והיורדים במדרגות.

עבודת נפחות מושלמת במגוון סגנונות:
מעקות שמיוצרים על-ידי נפחים מאפשרים משחק בחומר ויצירת מגוון של צורות. אתם מוזמנים לשלוח פרטים ולקבל דוגמאות, לראות תיקי עבודות ולהתעשר ברעיונות למעקות מקוריות. הברזל נחשב לחומר חזק ויפה, המשדר יציבות וחוסן. נפח הברזל מסוגל לשלב פרופילים בעובי שונה ובכך להעשיר את הטקסטורה של המעקה.

כאשר מתכננים בניית מעקה, פתוחים בפניכם מקורות שונים לקבלת רעיונות: ביקור באולמות תצוגה, עיון בקטלוגים, ביקור – מתוכנן או מזדמן ואקראי – בבתים שבהם מותקנים מעקות. יש מעקות בסגנון קלאסי, כפרי, עתיק, מודרני, תעשייתי ועוד.

חשיבות הבטיחות:
דווקא משום שניתן ליצור מעקות ברזל אווריריים, עם רווחים בין הסורגים – אנכיים או אופקיים- חשוב לשמור על מרווחים קטנים ביניהם, כדי שלא ייפערו בהם,חלילה, חללים גדולים שילדים המנסים לטפס עליהם עלולים להישמט ולהיחבל.

השאירו לנפח להכות בברזל בעודו חם. לכם מוצעות כאן הצעות חמות ומשתלמות לקבלת שירות מטובי המקצוענים בתחום יצירת מעקות. צרו עמנו קשר כדי לסייע לכם ליצירת קשר עמם!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin