פורטל מעקות

בעלי מקצוע ומחירים טובים!

מעקה זכוכית כדאי!

חשובה לכם שקיפות? רוצים מעקות אטומים? לקבלת מידע והצעות מחיר להתקנת מעקות זכוכית שיעניקו ערך מוסף, עיצובי, למעקה הבטיחותי!

מעקות זכוכית לבית ולמשרדים משרים אווירה ומוסיפים להם נופך של מודרניזם ויוקרה.מעקות הזכוכית הם יציבים ואסתטיים. הם טובים לשימוש גם במקלחונים בהיותם עמידים למים וקלים לניקוי. אחת התכונות המובהקות שלהם היא שקיפותם, המאפשרת לשמור על שדה הראייה מכל מקום ושומרת על תחושת המרחב בחלל. החומר שממנו הם עשויים מחייב, כמובן, זהירות מרבית.

לקבלת פרטים על מעקות זכוכית, יתרונותיהם ומחיריהם, צרו עמנו קשר ותוכלו להצטרף אל קבוצת לקוחות הולכת וגדלה של המתקינים מעקות מעוצבים וייחודיים בבתיהם ובמשרדיהם!

ניתן לשדרג את פלטות הזכוכית בצריבה אומנותית או, לחלופין, להתזת חול במגוון צבעים ובמבחר עשיר של צורות. שילובים מעניינים ומקוריים הופכים את מעקות הזכוכית לחלק בלתי נפרד מריהוט הבית ומהדקורציה שבו.

מעקות על בסיס זכוכית:
יצרני מעקות זכוכית יוכלו לייעץ לכם על אודותיהם. תוכלו להיחשף גם אל מבחר אפשרויות העיצוב של מעקות אלה באולמות תצוגה – אמיתיים ווירטואליים – ולשאוב רעיונות ממשרדים מהודרים ויוקרתיים (למי מאתנו שנקלע או מוזמן אליהם). ניתן להזמין ולקבל מעקה יצוק, מעקה ספיראלי מכופף, מעקה על מחבר נקודה, מעקה עם עמודים חובקים, מעקה שיש בו שילוב זכוכית וברזל.

זהירות! זכוכית:
מעקה זכוכית הוא מעקה אטום. ככזה רמת הבטיחות שהוא מעניק היא גבוהה. אלא שהוא מחייב, כאמור, משנה זהירות בשל שבירותו. על אף קשיחותה של הזכוכית, כדי להסביר לילדיכם כי לא מומלץ לערוך ניסויים למידת החוסן שלה…

אנחנו, באתר, מציעים לכם שירות תיווך מהיר ויעיל עם ספקי שירות, אשר ישמחו לספק לכם, בהמשך להצעת המחיר, את המוצר ואת השירות. ייתכן כי זכוכית אינה הבחירה הראשונית, האינטואיטיבית, למעקה, אבל ככל שתיחשפו למעקות זכוכית תוכלו להתרשם מהמגוון העשיר של סוגים, מרקמים, צבעים ושילובים.

זכוכית – רואים יפה, רואים שקוף:
מעקות זכוכית מאפשרים ליהנות מיתרונות השקיפות ובו בזמן גם מיתרונות האטימות. אין כאן כל סתירה אלא עדות למאפיין את המעקות העשויים מזכוכית. פלטת הזכוכית האטומה מאפשרת שמירה על המדרגות ובעיקר על מי שמשתמשים בהן. אם נדרשת עוד חוות דעת לעידוד רכישתו של מעקה בטיחות לביתכם אתם מוזמנים למלא את הטופס המקוון שבאתר ולשמוע את חוות דעתם המלמדת והמנומקת של אנשי המקצוע הטובים והמומחים.

לא חבל על הזמן! קחו את הזמן לבחינה ולבחירה בספק שירות מקצועי ואמין. נשמח אם תגלשו אצלנו אל מתקין המעקות שיתקין בביתכם את מעקה הזכוכית החדש!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin